Nokia do zadań specjalnych

gps.city-traffic.com.pl

nokia_do_zadan_specjalnych.jpg

Nokia ma na koncie różne spektakularne osiągnięcia. Model 5210 może nie należy do najbardziej przełomowych modeli, ale warto o nim wspomnieć z innego powodu – jest to bowiem szczególnie odporny na zniszczenie model. Nokia wypuściła telefon, który jest w stanie przetrwać trudne warunki w 2001 roku.

Co dokładnie potrafił model 5210? Telefon był przede wszystkim odporny na wstrząsy i uderzenia. Jeśli zabraliśmy go na górską przejażdżkę rowerem, mogliśmy mieć pewność, że seria podskoków w plecaku nie doprowadzi do resetu urządzenia i że aparat nie zostanie uszkodzony fizycznie. Telefon mógł też upaść na ziemię i nie kończyło się to koniecznością zbierania wszystkich części.

Do tego Nokia 5210 była wodoodporna. Telefonu można było spokojnie używać podczas ulewy. Model ten miał też dodatkowe i bardzo praktyczne funkcje.

Użytkownik mógł skorzystać z latarki, kompasu a nawet termometru. Poza tym telefon wyposażono w standardową klawiaturę i wyświetlacz. W naszym kraju Nokia 5210 pojawiła się z rocznym opóźnieniem, w 2002 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *