Nadejście legendy

nadejscie_legendy.jpg

Do wiele osób, gdy słyszy o Nokii myśli o kultowym modelu 3210. Niewiele jest urządzeń w świecie elektroniki użytkowej, które cieszyłyby się równie dużą popularnością.

Nokia 3210 pojawiła się na rynku w 1999 roku. Od razu wyróżniała się wśród innych urządzeń dzięki charakterystycznej obudowie, która zwężała się ku dołowi.

Co jednak przesądziło o popularności akurat tego modelu? Niełatwo odpowiedzieć na tak postawione pytanie, z pewnością jednak warto wskazać pewne zalety 3210, które wyróżniały urządzenie na tle konkurencji. Telefon miał na przykład wbudowaną antenę, która gwarantowała lepszy zasięg.

Był też łatwy w obsłudze. Menu modelu 3210 było bardzo intuicyjne, a poruszało się po nim tym łatwiej, że telefon otrzymał graficzny wyświetlacz.

Ta opcja umożliwiła również przesyłanie prostej grafiki za pomocą SMS-ów. Model miał też pewną wadę, która niestety dotyczyła tylko opcji europejskiej.

Mowa o braku wibracji. Co ciekawe, wibracje były po prostu wyłączone na poziomie oprogramowania, dlatego można było je uaktywnić za pomocą odpowiedniej nakładki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *