Nadejście legendy

nadejscie_legendy.jpg

Do wiele osób, gdy słyszy o Nokii myśli o kultowym modelu 3210. Niewiele jest urządzeń w świecie elektroniki użytkowej, które cieszyłyby się równie dużą popularnością.

Nokia 3210 pojawiła się na rynku w 1999 roku. Od razu wyróżniała się wśród innych urządzeń dzięki charakterystycznej obudowie, która zwężała się ku dołowi.

Co jednak przesądziło o popularności akurat tego modelu? Niełatwo odpowiedzieć na tak postawione pytanie, z pewnością jednak warto wskazać pewne zalety 3210, które wyróżniały urządzenie na tle konkurencji. Telefon miał na przykład wbudowaną antenę, która gwarantowała lepszy zasięg.

Był też łatwy w obsłudze. Menu modelu 3210 było bardzo intuicyjne, a poruszało się po nim tym łatwiej, że telefon otrzymał graficzny wyświetlacz.

Ta opcja umożliwiła również przesyłanie prostej grafiki za pomocą SMS-ów. Model miał też pewną wadę, która niestety dotyczyła tylko opcji europejskiej.

Mowa o braku wibracji. Co ciekawe, wibracje były po prostu wyłączone na poziomie oprogramowania, dlatego można było je uaktywnić za pomocą odpowiedniej nakładki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *