Internet w telefonie

internet_w_telefonie.jpg

Nokia 6110 odniosła duży sukces. Urządzenie było niewielkie, poręczne i wygodne w użytkowaniu. Model 6110 charakteryzował się m.in. długim czasem pracy na baterii. Wprawdzie telefon był bardzo prostym urządzeniem w porównaniu z dzisiejszymi smartfonami, nie zmienia to jednak faktu, że pod względem wytrzymałości baterii bił na głowę nowoczesne aparaty.

Nokia 6110 mogła pracować bez dodatkowego ładowania nawet dwa tygodnie. Dziś często dwa dni są wynikiem zaskakująco dobrym. Popularny model czekał na godnego następcę. Nokia zaserwowała wówczas użytkownikom telefon oznaczony numerami 7110. Zmianie nie uległa tu tylko obudowa i nazwa urządzenia – wprowadzono kolejne ważne innowacje. Nokia 7110 mogła korzystać z zasobów globalnej sieci www.

Umożliwiało to połączenie WAP, które znalazło się również w telefonach innych producentów. Oczywiście przeglądarka WAP nie nadawała się do swobodnego i wygodnego surfowania po sieci przez kilka godzin. Sprawdzała się jednak świetnie, gdy trzeba było znaleźć ważną informację. 7110 to także niestandardowa nawigacja po menu. Nokia zamontowała w urządzeniach niewielką rolkę. Telefon miał też modną klapkę i lekko wygięty kształt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *